Zawody sportowe z cyklu Igrzysk Dzieci w piłce nożnej na trawie.

 

Dnia 5 czerwca 2018r.na stadionie przy szkole podstawowej w Chorkówce, odbyły się kolejne zawody sportowe z kalendarza imprez sportowych z cyklu Igrzysk Dzieci w piłce nożnej na trawie. Na rozgrywki przybyło sześć drużyn, mecze rozgrywano równocześnie na dwóch boiskach systemem „każdy z każdym” 2 razy 5 minut. Pomimo upalnej aury wszystkie drużyny walczyły o jak najlepsze miejsca na podium, chłopcy z naszej szkoły walczyli do końca i ostatecznie wyniki przedstawiły się następująco:

I m. SP Draganowa

II m. SP Kobylany

III m. SP Kopytowa

IV m. ZS Chorkówka

V m. SP Żeglce

VI m. SP Bóbrka

Opiekun drużyny:

 Barbara Węgrzynowska

 

Więcej o sporcie w zakładce Sport szkolny.

 

 

 

 

 

Niepodległościowy Turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora SP w Kopytowej

Dnia 11 kwietnia 2018r.w naszej szkole odbył się Niepodległościowy Turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora SP w Kopytowej. Zgłosiły się trzy szkoły z terenu naszej gminy i drużyna naszej szkoły jako gospodarze. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym” 2x10 minut. Składy zespołów  były mieszane 2 dziewczynki plus 2 chłopców.

Turniej zakończył się następująco:

I miejsce ZS Chorkówka

II miejsce SP Kopytowa

III miejsce SP Zręcin

IV miejsce SP Żeglce

Sponsorem turnieju była SP w  Kopytowej i UKS „Gimnazjon”. Każda drużyna otrzymała piłkę nożną i dyplom pamiątkowy a zwycięska drużyna otrzymała  Puchar Dyrektora SP w  Kopytowej.

 

Organizatorzy:

Barbara Węgrzynowska, Aneta Kołek, Sławomir Zuzak

Więcej o sporcie w zakładce Sport szkolny.

 

 

 

 

Powiatowe indywidualne biegi przełajowe

Dnia 6 kwietnia 2018 r w Iwoniczu odbyły się powiatowe indywidualne biegi przełajowe. Naszą szkołę reprezentowała Maria Obłój uczennica klasy VII, która zajęła VII miejsce na tych zawodach pokonując dystans 800m.  

Opiekun: Barbara Węgrzynowska

Więcej o sporcie w zakładce Sport szkolny.

 

 

  

 

 

 

Zawody sportowe w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

 

Zawody sportowe z cyklu Igrzysk Dzieci odbyły się na  sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Kopytowej dnia 23 lutego 2018r. Na rozgrywki przybyło cztery  szkoły, SP Szczepańcowa dziewczęta i chłopcy, SP Świerzowa Polska dziewczęta, SP Draganowa chłopcy i gospodarze zawodów SP Kopytowa dziewczęta i chłopcy. Przeprowadzono mecze w dwóch kategoriach  systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

W kategorii dziewcząt klas VII  wyniki przedstawiały się następująco:

I miejsce SP Świerzowa Polska

II miejsce SP Kopytowa

III miejsce SP Szczepańcowa

W kategorii chłopców:

I miejsce SP Kopytowa – awans do powiatu

SP Draganowa i SP Szczepańcowa drużyny w niepełnych składach wystąpiły PK (poza konkursem)

 

Opiekun:

Barbara Węgrzynowska

Więcej o sporcie w zakładce Sport szkolny.

 

 

 

Zawody sportowe z cyklu Igrzysk Dzieci w drużynowym tenisie stołowym.

 

Dnia 18 stycznia 2018 roku w sali gimnastycznej SP Kopytowa odbyły się zawody sportowe z cyklu Igrzysk Dzieci w drużynowym tenisie stołowym. Na etapie gminnym spotkały się drużyny dwóch szkół z terenu naszej gminy ZS Chorkówka i SP Kopytowa w kategorii chłopców. Rozegrano mecze singlowe i deblowe do 3 wygranych setów, awans na zawody powiatowe wywalczyli sobie chłopcy naszej szkoły, zajmując I miejsce. Poza konkursem rozegrano również mecze pomiędzy trzema szkołami ZS Chorkówka, SP Draganowa i SP Kopytowa dla chłopców klas VII. Po rozgrywkach takim samym systemem, każdy z każdym, także uczniowie naszej szkoły stanęli na najwyższym podium, II miejsce ZS Chorkówka i III miejsce SP Draganowa. Życzymy naszym uczniom sukcesów na zawodach powiatowych.

Opiekun:

Barbara Węgrzynowska

Więcej o sporcie w zakładce Sport szkolny.

 

 

 

Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

- gminne eliminacje w piłce nożnej Szkół Podstawowych

 

Dnia 27 listopada 2017 roku, w Krośnie w Akademii Piłkarskiej, odbył się gminny etap turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Zgłoszone wcześniej drużyny przybyły i systemem „każdy z każdym” w czasie 2 razy 15 minut rozegrały mecze. Obecne na turnieju szkoły to drużyna chłopców z SP Kopytowa i dwie drużyny z SP Zręcin.

Do kolejnego etapu nie udało nam się dostać i ostatecznie zajęliśmy II miejsce w turnieju.

 

Opiekun:

Barbara Węgrzynowska

Więcej o sporcie w zakładce Sport szkolny.

 

 

 

 

Zawody sportowe w mini piłce ręcznej Szkół Podstawowych

Na hali sportowej przy gimnazjum zostały rozegrane zawody sportowe w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowało 10 dziewczynek z klas V-VII . Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” oddzielnie dla chłopców i dziewczynek. Czas gry ustalono na 2x7 min. Rywalizacja odbywała się pomiędzy następującymi szkołami w kategorii dziewcząt:

SP Zręcin

ZS Świerzowa P.

SP Szczepańcowa

SP Kopytowa

Po rozegraniu meczy ostatecznie szkoły zajęły następujące miejsca na podium

I m SP Zręcin

II m SP Szczepańcowa

III m SP Kopytowa

IV m ZS Świerzowa Polska

Opiekun:

Barbara Węgrzynowska

Więcej o sporcie w zakładce Sport szkolny.